Гендерно-психологічні аспекти української лірики ХХ століття

/ наукова
дисертація
Гендерно-психологічні аспекти української лірики ХХ століття
Опис:
Шаф Ольга Вольтівна. Гендерно-психологічні аспекти української лірики ХХ століття: монографія. – Київ: ВЦ «Просвіта», 2019. – 608 с.
ISBN 978-617-7201-71-6

У монографії розглянуто вітчизняну лірику ХХ століття крізь гендерно-психологічну призму, окреслено основні параметри маскулінного / фемінінного художнього мислення та поетикальної техніки. Спираючись на здобутки гендерних студій соціологічного та психологічного спрямування в окресленні специфіки маскулінного та фемінінного життєвих профілів, автор студії диференціює ідентифікаційну, референційну, сенсожиттєву політики маскулінної / фемінінної ліричної свідомості в тематичних сферах тілесності, дочірнього / синівського ставлення до материнської та батьківської фігур, сенсожиттєвих стимулів та перспективи смерті. У монографії також систематизовані теоретичні засади гендерного літературознавства, запропоновано методологію гендерно-психологічного вивчення лірики, висвітлено панораму вітчизняної гендерної культури ХХ століття.
Для науковців-філологів, викладачів, студентів гуманітарного профілю, усіх, хто цікавиться історією вітчизняного письменства ХХ століття, його гендерними, психологічними аспектами.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Проектування електронного видання з детальним процесом оформлення титульних елементів Містобудування Західної України епохи бароко (сер. XVII ст. – кін. XVIII ст.) Внутрішній світ людини та його становлення Ботанічна лексика говірок Чорнобильської зони: реконструкція редуктивного ареалу Гендерно-психологічні аспекти української лірики ХХ століття Громадсько-політична діяльність Андрія Ніковського (1885–1942 рр.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.