Дослідження традиційного вбрання українців Поділля (історіографічний аспект)

/ наукова
стаття
Опис:
Народна творчість та етнологія: №3 / НАНУ, ІМФЕ ім. М.Т.Рильського. – К., 2015.


Статтю присвячено аналізу відомих і маловідомих праць для висвітлення сучасного стану дослідження традиційного вбрання українців Поділля. У ній подано класифікацію, характеристику та наукову оцінку літературних джерел кінця ХХ – початку ХХІ ст., у яких викладено матеріал щодо характерних особливостей крою, оздоблення, носіння та поєднання в комплекси складових компонентів подільського народного костюма.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Загартована історією. Ювілейний збірник на пошану професора Надії Іванівни Миронець з нагоди 80-ліття від дня народження Записки. Том 172. Збірник філологічної секції на пошану сторіччя народин Степана Смаль-Стоцького Записки. Том 173. Збірник на пошану українських учених знищених большевицькою Москвою Записки. Том 194. Михайло Грушевський. У 110-ті роковини народження, 1866-1976. Статті, спогади, документи і коментарі Записки. Том 205. У пошуках історичної правди: Збірник на пошану Миколи Чубатого, 1889–1975 Записки. Том 215. Світи Тараса Шевченка. Том 2

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.