Душевні переживання в'язня в «Тюремних сонетах» І. Франка

/ наукова
стаття
Опис:
У сторіччя народин Івана Франка : Збірник праць і статей приготованих на наукову конференцію 12 і 13 травня 1956, у виданні НТШ і "Свободи" / ред. К. Кисілевський. - Нью Йорк та ін. : [б.в.], 1957. - 198 с. (Записки Наукового товариства ім. Шевченка ; 1957, Т.166)

Дис. у збірнику:

Доступні формати:


читайте також:

Vol 3. №01-02 (англ.) Стародавній Київ Археологія Києва. Дослідження і матеріали. Збірник наукових праць Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття (Міждисциплінарні нариси ранньої історії Руси-України) Боротьба дисидента Валентина Мороза із радянським режимом під час його другого ув'язнення (1970-1979) Роль України в інституалізації Співдружності Незалежних Держав

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.