Джерела «Російсько-українського словника» за редакцією А.Ю. Кримського, С.О. Єфремова у контексті його дескриптивності

/ наукова
стаття
Опис:
У статті здійснено спробу систематичного аналізу джерельної бази «Російсько-українського словника» за редакцією А. Ю. Кримського та С. О. Єфремова з семантичного погляду; встановлено, що основними джерелами РУСа була літературна мова поетів і письменників старшого і нового покоління, національна мова, відтворена у рукописних і друкованих джерелах, попередні словники української мови, наукова література, публіцистика та фольклорні матеріали.

Поздрань Ю.В. Джерела «Російсько-українського словника» за редакцією А.Ю. Кримського, С.О. Єфремова у контексті його дескриптивності // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія: Лінгвістика: зб. наук. праць. – Херсон: ХДУ, 2015. – Вип. 24. – С. 50–57.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.