Генезис календарної обрядовості українців у ХХ – на початку ХХІ століття як фактор світоглядного і соціокультурного розвитку

/ наукова
стаття
Опис:
Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць. – К., 2015. – Вип. 100 (9).


Розвиток етнонаціональних традицій, світогляду і соціокультурного буття є взаємозумовленим процесом: кожен із факторів постає водночас суб’єктом і об’єктом впливу. Дослідницька інтрига полягає в тому, що практично ніколи не існує балансу суб’єктності та об’єктності: в одні історичні періоди той чи інший чинник виконує функцію в основному детермінативного суб’єкта, а в інші періоди – об’єкта.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.