Голодомор 1932–1933 років як інструмент політики деукраїнізації

/ історична
стаття
Опис:
Розкрито взаємозв’язок згортання політики українізації, яка згодом переросла у політику деукраїнізації, та втілення у життя штучно організованого Голодомору 1932–1933 рр. Висвітлено національну спрямованість Голодомору у контексті інших репресивних заходів радянської влади. Проаналізовано причини і наслідки репресивних дій радянської влади, спрямованих на знищення національно налаштованої інтелігенції та селянства як основи української нації. За масштабами руйнівних наслідків голодомору та припинення політики українізації вони оцінюються як геноцид та етноцид українського народу.

Гілея: Науковий вісник. – К., 2013. – Випуск 74 (№7).

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.