Голодомор 1932–1933 років як інструмент політики деукраїнізації

/ історична
стаття
Опис:
Розкрито взаємозв’язок згортання політики українізації, яка згодом переросла у політику деукраїнізації, та втілення у життя штучно організованого Голодомору 1932–1933 рр. Висвітлено національну спрямованість Голодомору у контексті інших репресивних заходів радянської влади. Проаналізовано причини і наслідки репресивних дій радянської влади, спрямованих на знищення національно налаштованої інтелігенції та селянства як основи української нації. За масштабами руйнівних наслідків голодомору та припинення політики українізації вони оцінюються як геноцид та етноцид українського народу.

Гілея: Науковий вісник. – К., 2013. – Випуск 74 (№7).

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.