Стародавній Київ

/ історична
стаття
Стародавній Київ
Опис:
Стародавній Київ [Текст] : [зб. наук. ст.] / Акад. наук України, Ін-т археології. - К. : Наукова думка, 1975. - 214 с.

Збірник присвячено археології стародавнього Києва. У ньому вміщено грунтовні звіти про розкопки Київської постійно діючої експедиції Інституту археології АН УРСР протягом 1969— 1972 рр., зокрема матеріали досліджень «городів» Володимира і Ярослава, околишніх районів Києва, а також унікальних зрубних комплексів Подолу Х-ХІ ст. Ряд статей і публікацій присвячено питанням будівництва за часів Ярослава Мудрого, новим фрескам Софії Київської тощо.
Значне місце відведено публікації матеріалів архітектурно-археологічного вивчення Успенського собору Печерського монастиря.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.