Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття (Міждисциплінарні нариси ранньої історії Руси-України)

/ історична
стаття
Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття (Міждисциплінарні нариси ранньої історії Руси-України)
Опис:
Юрій Диба.
Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття (Міждисциплінарні нариси ранньої історії Руси-України). – Львів: Видавництво “Колір ПРО”, 2014. – 484 c.: іл. – (Серія “Невідома давня Україна”. – 1).
ISBN 978-966-2501-18-6

Книжка “Батьківщина святого Володимира” не висвітлює життя та діяльности Володимира Свято славовича як володаря та хрестителя Руси: про це відомо з численних публікацій та монографічних досліджень. Ретельне нагромадження та осмислення конкретних матеріалів у працях попередників дає мені підстави глянути на ранню історію Руси-України саме у світлі родоводу святого Володимира по материнській лінії. Мета цього дослідження – проаналізувати історичні процеси формування географічної, політичної і культурної традиції малої Батьківщини Володимира Святославовича як вихідного пункту його особистісно-ментальної прив’язаности та персональної ідентичности. Немає сумніву, що фактори місця народження впливають на формування особи та її майбутні діяння. Власне тому епіграфом цієї книжки обрано духовне нагадування Франциска Скорини про ласку людини до родинних місць.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.