Господарська культура Південно-Східної Слобожанщини в динаміці історичного розвитку протягом ХХ – на початку ХХІ століття

/ наукова
стаття
Опис:
Народна творчість та етнологія: №5 / НАН України, ІМФЕ ім. М.Т.Рильського. – К., 2017.


Зважаючи на сучасні суспільно-політичні події, вкрай необхідним є польове обстеження тих теренів України, що знаходяться в безпосердній близькості до військових дій (зони АТО). Ця місцевість цікавить не тільки етнологів, але й істориків, соціологів, політологів та інших гуманітаріїв. Саме тому впродовж 3–8 жовтня 2017 року науковці відділу «Український етнологічний центр» Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського Микола Бех (керівник), Богдан Сауляк, Віталій Іванчишен, Аліна Ярова, Віталіна Юрченко, у рамках виконання планової теми «Етнокультура, ідентичність та етносоціальні процеси в Україні: європейський вимір. Слобідська Україна», провели етнографічну експедицію на Слобожанщину.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.