Грошова емісія на українських землях в період Директорії, представлена в колекції Музею грошей Національного банку України

/ наукова
стаття
Опис:
Історичний архів. Наукові студії: Збірник наукових праць. – Миколаїв: Видавництво ЧДУ ім. Петра Могили, 2017. – Вип. 19.


У статті подається та аналізується грошова емісія на українських землях 1918–1920 роках. В роки політичної та економічної нестабільності, оточені з усіх сторін ворогами, українці вперто та відчайдушно творили свою історію – історію власної, самостійної держави. Через внутрішні розбіжності та зовнішню загрозу на початку XX сторіччя ця спроба закінчилася невдачею. Проте створила базу відродження української державності, що й було успішно здійснено в 1991 році. Не останню роль в цьому відіграла і власна грошова одиниця. В колекції Музею грошей репрезентовано одні з останніх грошових одиниць, випущених Директорією Української Народної Республіки.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.