Грошові знаки та монети України

/ історична
альбом
Грошові знаки та монети України
Опис:
Ілюстративний матеріал альбому із серії «Українська колекція» відображає історію грошових знаків та монет України від найдавніших часів до сьогодення. Особливу увагу приділено створенню національної валюти за добу правління трьох урядів України 1917—1920 pp., а також проведенню грошової реформи 1996 p., випуску НБУ ювілейних і пам'ятних монет. Окремий розділ складає достатньо повна колекція так званих місцевих і приватних «грошей», які функціонували в різні роки в Харкові.
Призначається нумізматам, боністам, історикам, усім, хто цікавиться історичним минулим України.
Кількість сторінок: 184

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Стрибок у ніщо (вид. 1969) Український портрет XVI — XVIII століть [Каталог-альбом] Графіка в бункрах УПА Живопис, графіка Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня Київ: Фотоальбом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.