Інформаційно-пропагандистська складова взаємодії окупаційної влади і місцевого населення у роки нацистської окупації

/ наукова
стаття
Опис:
Сторінки воєнної історії України: Збірник наукових статей / НАН України. Інститут історії України. – К., 2017. – Вип. 19.


У статті проаналізовано основні законодавчо-нормативні акти окупаційної влади щодо населення Райхскомісаріату «Україна», опубліковані в періодичній пресі в 1941–1944 рр. З’ясовано, що газети стали основним джерелом інформування цивільного населення про заходи органів влади у всі сферах життя. Особлива увага приділялася обліку та реєстрації населення, виявленню неблагонадійних осіб, економічній експлуатації ресурсів окупованої території, працевикористанню людності, забезпеченню комфортних умов перебування на окупованих територіях військовослужбовців Вермахту та функціонерів нацистської окупаційної влади. Проаналізовано закони, постанови, накази, розпорядження, оголошення органів влади, їх зміст та вплив на повсякденне життя місцевого населення.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.