Інтерактивний проєкт «Життя. Яке воно є?..» як цікава форма популяризації музейних колекцій

/ наукова
стаття
Опис:
Науковий вісник Національного музею історії України. Збірник наукових праць. Випуск 6. – Київ, 2020.


У статті розповідається про цікаву форму популяризації музейних колекцій у контексті проведення екскурсій і виховних заходів. Пропонована стаття є спробою ширшого опису інтерактивного авторського проєкту “Життя. Яке воно є?..”, що реалізований та діє в Бережанському краєзнавчому музеї з вересня 2018 року в межах проєкту “Музей як навчальна платформа” і дає можливість вийти за межі стандартного опису експозиції, яка візуалізує проєкт. Розрахована на широке коло читачів: музейників, науковців, краєзнавців, учителів, учнів, студентів, усіх, хто вміє нестандартно сприймати інформацію і вважає, що “думати – не боляче!”. Це також і своєрідний методичний посібник, який може стати в пригоді під час проведення інтерактивних виховних заходів тим, хто працює зі школярами та студентами.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.