Історична демографія і самоврядування Батурина у XVII–XVIII ст.

/ історична
стаття
Опис:
У статті здійснено огляд історико-демографічних та статистичних джерел з демографії та місцевого самоврядування Батурина ХVІІ–ХVІІІ ст. Подано дані адміністративної географії Батурина.

Саєнко Н. Історична демографія і самоврядування Батурина у ХVІІ–ХVІІІ ст. Розумовські зустрічі : збірник наукових праць. Чернігів, 2014. С. 257–264.

Доступні формати:

DOC

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.