Історія Аушвіцу в документах Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного

/ наукова
стаття
Опис:
Військово-історичний меридіан. Електронний науковий фаховий журнал. – Вип. 4 (26) / Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Інститут історії України НАН України. – К., 2019.


Проаналізовано аудіовізуальні документи та фотоматеріали Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного за тематикою Аушвіцу. Висвітлено колекцію фотографій, зроблених зимою 1945 р. фотокореспондентом газети «За честь Батьківщини» 1-го Українського фронту Володимиром Юдіним. В аналізі низки кінострічок і кіножурналів звернуто увагу на проблему дітей, визволених із концтабору. Наведено загальні статистичні відомості щодо діяльності комплексу таборів Аушвіц у 1940–1945 рр.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.