Кам’яні сокири доби бронзи зі Сходу України (за матеріалами шкільних і народних музеїв)

/ наукова
стаття
Опис:
Науковий вісник Національного музею історії України. Збірник наукових праць. Випуск 2. – Київ, 2017.


Метою дослідження є визначення значення шкільних і народних музеїв у збереженні археологічної спадщини України, популяризація археологічної науки та введення до широкого наукового обігу відомостей про кам’яні сокири доби бронзи зі Сходу України, які зберігаються у означених музеях. Ця проблема стає дуже актуальною через процеси децентралізації та перепідпорядкування закладів освіти і культури. Здебільшого археологічні матеріали (зокрема кам’яні сокири) вже були предметом наукових публікацій, але досі є археологічні матеріали доби бронзи, не введені до наукового обігу. Їхню атрибуцію ускладнює те, що більшість експонатів означених музеїв надійшли до фондів не як матеріали археологічних експедицій, а як випадкові знахідки.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.