Культурно-освітнє життя населення Кривого Рогу в роки німецької окупації (1941–1944)

/ історична
стаття
Опис:
Військово-історичний меридіан. Електронний науковий фаховий журнал. – Вип. 3 (9) / Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Інститут історії України НАН України. – К., 2015.


Розвідка присвячена культурному життю мешканців Кривого Рогу в роки німецької окупації. Досліджується стан освіти в місті впродовж 1941–1944 рр. Здійснюється компаративістський аналіз впливу на культуру та освіту німецької гуманітарної політики, яка виступала засобом пропаганди, та представників ОУН(б), котрі прагнули подолати вплив радянських стереотипів у галузі культури та виховання.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.