Літературна Одеса – простір толерантності

/ історична
стаття
Опис:
Історичні традиції добросусідства Одещини. – Одеса, 2011.


Місто Одеса з часів свого заснування має характерну особливість – надання широких можливостей для розвитку літературного таланту представникам різних народів, зокрема російського, українського, єврейського, польського, болгарського тощо. З життям та творчістю літераторів пов’язано багато історичних місць та пам’яток Одеси. Імена багатьох діячів літератури згодом увічнені в назвах вулиць і площ міста. Враховуючи той факт, що популярність літераторів різних національностей, що творили в Одесі, не згасає й донині – їх літературна діяльність у межах локального територіального простору має значний виховний потенціал у підтримці полінаціональних традицій та міжетнічної толерантності.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.