Літературний міф про Гелену Жебровську

/ наукова
стаття
Опис:
В літературі існує безліч міфів, які з’являються самі по собі, або над ними ретельно працюють власне письменники. Випадок з Семеном Земляком, який нібито є псевдонімом Гелени Жебровської є неординарним. Вона чи то полька українського походження, чи то українка польського походження, яка народилася в Україні, а померла у Франції.

Вийшло друком у журналі "Всесвіт" №11-12, 2014. — С. 239-247

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.