M. Kostomarov's Perception on Folklore In the Relation with Other Sciences (англ.)

/ наукова
стаття
Опис:
Етнічна історія народів Європи: Збірник наукових праць. Випуск 36. – К., 2011.


Микола Костомаров вважав вивчення фольклору окремою галуззю історичної науки і показав можливість проведення фольклористичних досліджень у зв’язку з іншими науками. Він особливо наголошував на зв’язку між фольклором та історією. М.Костомаров наполягав на тому, що метою фольклористики є дослідження минулого для моделювання майбутнього. Пояснюючи взаємозв’язок між фольклором та історією, літературою або мовою, він показав, що фольклористика є не лише додатковою наукою, але такою, що охоплює усі аспекти соціально-історичного життя.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 3 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 5 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 7

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.