Матеріали для виготовлення й декорування народного вбрання українців Поділля: класифікація та особливості

/ наукова
стаття
Опис:
Народна творчість та етнологія: №6 / НАНУ, ІМФЕ ім. М.Т.Рильського. – К., 2014.


У статті завдяки аналізу відомих і маловідомих праць та музейних фондових колекцій висвітлюються характерні особливості матеріалів для виготовлення й оздоблення традиційного вбрання українців Поділля, а також порушується проблема формування загальної класифікації матеріалів. Уперше подається розширена класифікація матеріалів для створення складових елементів народного костюма подолян ХІХ – початку ХХ ст.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 3 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 5 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 7

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.