Місцеві окупаційні органи влади в Україні періоду Другої світової війни у вітчизняних енциклопедичних ресурсах

/ наукова
стаття
Опис:
Сторінки воєнної історії України: Збірник наукових статей / НАН України. Інститут історії України. – К., 2018. – Вип. 20.


У статті схарактеризовано особливості висвітлення тематики місцевих органів влади років нацистської окупації у вітчизняних довідкових виданнях. З’ясуванню енциклопедичного потенціалу проблематики передує аналіз формування окупаційних органів управління у регіональному вимірі. Означена тема вивчається з допомогою проблемно-хронологічного, порівняльно-історичного, структурно-функціонального методів. Основна увага зосереджена на визначенні інформативного наповнення, достовірності фактичного матеріалу, відсутності/наявності суб’єктивізму в оцінці як окремих явищ, так і персоналій періоду нацистської окупації в радянських і сучасних виданнях довідкового характеру. Вивчено досвід репрезентації місцевих окупаційних органів влади в електронних енциклопедіях.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.