Моделі національної консолідації українського суспільства

/ наукова
стаття
Опис:
Метою статті є визначити найбільш дієву модель консолідації українського суспільства.
Українська етнонація перебуває в стані незавершеної національної інтеграції. Необхідно систематизувати заходи щодо консолідації української національної спільноти держави навколо домінуючої української етнокультурної «серцевини» з врахуванням збереження етнокультурної різноманітності. Для реалізації цієї стратегії можна використовувати м’яку модель інтегруючого мультикультуралізму, скоректованого до реалій українського націо- та державотворення.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 3 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 5 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 7

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.