Народовладдя та енергозбереження як фактори консолідації суспільства в документах сучасних українських правих партій

/ наукова
стаття
Опис:
Деревінський В.Ф. Народовладдя та енергозбереження як фактори консолідації суспільства в документах сучасних українських правих партій // Гілея. – 2018. – Вип. 128. – С. 311-315.

В представленій статті розглянуто значення національної консолідації для розвитку держави. Звернуто увагу на фактори, які мають сприяти інтеграції українського суспільства. До таких факторів віднесено народовладдя та енергозбереження. Проаналізовано як питання національної консолідації, народовладдя та енергозбереження представлено в політичних програмах українських правих партій. Методологічною основою дослідження послужив конкретно-історичний, порівняльний та історико-аналітичний методи. Використано принципи об’єктивності, історизму, багатофакторності. У висновках зазначено про необхідність надати більшої уваги в програмах українських політичних партій питанням інтеграції українського суспільства. Зростання ролі народовладдя в державі, а заразом впровадження енергозбереження позитивно вплине на рівень національної безпеки, суспільної злагоди, добробуту і самореалізації громадян.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 3 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 5 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 7

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.