Національний художній музей України

/ наукова
альбом
Національний художній музей України
Опис:
Мова: Українська, англійська
Вихід у світ цього альбому припав на ювілей знаменної події: 100 років тому відбулося освячення та офіційне відкриття Національного художнього музею України (НХМУ). Матеріали альбому охоплюють величезний обсяг інформації щодо культурних цінностей з колекції музею, його історії та сьогодення.
Понад 400 ілюстрацій - раритетних фотографій, репродукцій художніх творів - відтворюють найкращі експонати з майже 30-тисячної колекції НХМУ. Поряд з відомими творами, що широко репродукувалися у мистецькій літературі, читач побачить й ті, які зберігалися у фондах музею та раніше не публікувалися. Нове видання стане у пригоді не тільки фахівцям, але й всім, хто цікавиться образотворчою культурою. Крім того, ця книга - незабутній подарунок для друзів та партнерів, гостей нашої країни та всіх щирих шанувальників українського мистецтва.
Керівник проекту та автор концепції Анатолій Мельник

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Стрибок у ніщо (вид. 1969) Український портрет XVI — XVIII століть [Каталог-альбом] Графіка в бункрах УПА Живопис, графіка Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня Київ: Фотоальбом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.