Наукова атрибуція вогнепального озброєння, стрілецьких та артилерійських боєприпасів, які надходять до фондозбірні Національного музею історії України у Другій світовій війні

/ наукова
стаття
Опис:
Військово-історичний меридіан. Електронний науковий фаховий журнал. – Вип. 2-3 (32-33) / Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Інститут історії України НАН України. – К., 2021.


Стаття присвячена атрибуції озброєння та боєприпасів, які зберігаються у фондозбірні Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс та надходять до неї. Це зразки, що застосовувалися в різних війнах, військових конфліктах ХХ та ХХІ ст., зокрема у Другій світовій війні, бойових діях в Афганістані, а також у сучасній війні на Сході України. Праця може становити інтерес для експозиціонерів, співробітників фондів, які займаються описом та експертизою таких предметів, дослідників зброї, військових істориків, колекціонерів. Велику увагу приділено ідентифікації та маркуванню зразків стрілецької зброї та гільз боєприпасів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.