Нелегальні переходи радянсько-польського кордону в міжвоєнний період: історіографія проблеми

/ історична
стаття
Опис:
Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Історія. – Тернопіль: Видавництво ТНПУ ім. В.Гнатюка, 2018. – Вип. 1. – Ч. 2.


Статтю присвячено історіографії нелегального переходу радянсько-польського кордону в міжвоєнний період. Розглянуто основні концепції та напрямки досліджень, виокремлено групи праць, які містять згадки про порушення режиму радянсько-польського кордону. Визначено, що окремо задекларована проблема ще не ставала об’єктом наукових студій. Підсумовано, що українська та зарубіжна історіографія звертала увагу на біженців з-за «ризького кордону» лише у контексті дослідження Голодомору 1932–1933 рр.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.