Озброєння українських добровольчих батальйонів на Сході України у 2014 році

/ історична
стаття
Опис:
Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць. – К., 2018. – Вип. 130 (3).


Автор у статті відобразив стан озброєння добровольчих батальйонів. На основі авторської інтерпретації для зручності огляду проблеми добровольчі батальйони умовно поділено на дві групи. Розглянуто джерела, які сприяли поповненню озброєння та боєприпасів добровольчих батальйонів для кожної групи.

Встановлено, що під час першого періоду збройного конфлікту переважна більшість добровольчих батальйонів мали стрілецьке озброєння і лише в деяких з них стали з’являтися зразки важкого озброєння. Основним джерелом його були склади та арсенали відомства. Іншими джерелами поповнення зброї та боєприпасів були: місця боїв; спеціалізовані магазини мисливської, травматичної та спортивної зброї; ймовірно чорний ринок озброєння; населення України; ЗС України, інші військові формування та правоохоронні органи, з якими відбувалася співпраця в районі проведення АТО.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.