Питання достовірності та доступності іноземних джерел в процесі висвітлення дискусійних фактів вітчизняної історії

/ історична
стаття
Опис:
Історичний архів. Наукові студії: Збірник наукових праць. – Миколаїв: Видавництво ЧДУ ім. Петра Могили, 2013. – Вип. 11.


Метою даної публікації є спроба проаналізувати факти з історії України на основі документів та робіт науковців сусідніх країн, точніше Польщі та Білорусії. Вказано, що особливістю зарубіжної історіографії вітчизняної історії є те, що вона представлена або в контексті історичних подій, що мали місце на теренах всього Радянського Союзу, або роботами порубіжних науковців та доробком вітчизняної діаспори і лише за малим виключенням це дослідження, які визначають сучасні напрямки світової історичної науки (соціальна історія, повсякденне буття, жіноча історія та ін.). Визначено актуальність створення спільних історичних концепцій порубіжних країн.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.