Питання енергоефективності та енергозбереження як чинники національної консолідації в програмних документах сучасних українських партій

/ наукова
стаття
Опис:
Питання енергоефективності та енергозбереження як чинники національної консолідації в програмних документах сучасних українських партій // Гілея. – 2017. – Вип. 126. – С. 456-458.

В представленій статті звернута увага на актуальне в даний час для української держави та її громадян питання енергоефективності та енергозбереження. Вбачаючи суттєвий вплив запровадження енергозберігаючих технологій для національної консолідації української спільноти, в статті сфокусовані акценти на аналізі програмних документів партій щодо означеної проблеми. Методологічною основою дослідження послужив конкретно-історичний, порівняльний та історико-аналітичний методи. Використано принципи об’єктивності, історизму, багатофакторності. У висновках зазначено про важливість на сьогоднішньому етапі державотворення сформувати концепцію консолідації українського суспільства. В партійних програмах ідеться про необхідність консолідації держави і громадян, однак не розроблено чітких механізмів цього. Основний акцент в процесі національної консолідації звернуто на гуманітарні та культурні чинники без врахування економічних.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 3 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 5 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 7

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.