Планування місцевого економічного розвитку

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка економіка економічний аналіз, оцінка і планування
Планування місцевого економічного розвитку
Опис:
Яка роль приватних підприємств, профспілок, громадських організацій та інших інституцій у розвитку місцевої економіки та сфери зайнятости? Як громадяни можуть допомогти муніципальним структурам та місцевим громадським організаціям виконувати свої завдання? Як налагоджувати зв’язки і знаходити людей, що займаються схожими проблемами по всій країні? Відповіді на ці запитання автор ґрунтує на глибоких наукових дослідженнях, ілюструє прикладами із практики, а також вчить аналізувати економічні та соціяльні потреби конкретного району чи населеного пункту, розробляти відповідні програми та проєкти.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Персонал и его менеджмент. Практические рекомендации Бизнес-притчи Делай дело От аниматора до шоумена. Практикум Управление инновационными проектами Бизнес-презентация. 100 советов, как продавать проекты, услуги, товары, идеи (+ CD)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.