Планування місцевого економічного розвитку

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка економіка економічний аналіз, оцінка і планування
Планування місцевого економічного розвитку
Опис:
Яка роль приватних підприємств, профспілок, громадських організацій та інших інституцій у розвитку місцевої економіки та сфери зайнятости? Як громадяни можуть допомогти муніципальним структурам та місцевим громадським організаціям виконувати свої завдання? Як налагоджувати зв’язки і знаходити людей, що займаються схожими проблемами по всій країні? Відповіді на ці запитання автор ґрунтує на глибоких наукових дослідженнях, ілюструє прикладами із практики, а також вчить аналізувати економічні та соціяльні потреби конкретного району чи населеного пункту, розробляти відповідні програми та проєкти.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Основи культури і техніки мовлення. Навчальний посібник Посадові інструкції. Сільське господарство (фахівці, технічні службовці, робітники) Державні закупівлі: правила проведення та участі в них. Методичний посібник Фінансовий ринок Діловодство кадрової служби Економічна безпека підприємства

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.