Політичні уподобання професора М. Слабченка

/ історична
стаття
Опис:
Чорноморська минувшина: Записки Відділу історії козацтва на півдні України, випуск 12 /за ред. В. А. Смолія. – Одеса : Типографія «Друк Південь», 2017


У статті розглядається еволюція політичних поглядів
професора М. Слабченка під впливом глобальних змін (1905-
1929 рр.). Автор закликає до дискусії і висловлює припущення
про те, що М. Слабченко був масоном або людиною
«масонського кола», що його участь в українських
соціалістичних партіях, в боротьбистському підпіллі не
закінчилася в 1920 році. Для М. Слабченка 1920-ті роки
стали роками продовження політичної боротьби за
українську ідею й українську незалежність.
Ключеві слова: революция, боротьбисти, масонство,
підпілля, українізація, ДПУ.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.