Політика нацистської Німеччини щодо осіб єврейської національності на території Харківщини в 1941–1943 рр.

/ наукова
стаття
Опис:
Військово-історичний меридіан. Електронний науковий фаховий журнал. – Вип. 1 (23) / Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Інститут історії України НАН України. – К., 2019.


Публікація присвячена всебічному висвітленню політики німецької окупаційної влади на Харківщині в 1941–1943 рр. щодо осіб єврейської національності. Описано характерні особливості антилюдської політики щодо євреїв як Харківщини, так і України загалом у роки Другої світової війни. У статіт була здійснено спробу розкрити причини запровадження представниками гітлерівської Німеччини антиєврейської політики на Харківщині. На основі детального аналізу вітчизняних і закордонних наукових праць, а також використаних архівних матеріалів удалося дійти висновку, що політика нацистської окупаційної влади м. Харків й області щодо осіб єврейської національності є невід’ємним складником гітлерівської політики Голокосту в Україні. Ця праця має міждисциплінарний характер. Незважаючи на те, що публікація на сьогодні є досить актуальною, ця тема мало досліджена і потребує подальших досліджень. Стаття буде досить пізнавальна і цікава не тільки спеціалістам – історикам, викладачам, вчителям, студентам, учням, а і широким колам населення як в Україні, так і за кордоном.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.