Позиція В. Чорновола щодо формулювання питання про політичне майбутнє України в «Декларації принципів УГС»

/ наукова
стаття
Опис:
Позиція В. Чорновола щодо формулювання питання про політичне майбутнє України в «Декларації принципів» УГС // Українознавство. – 2008. – № 2. – С. 302–306.

У статті розглядаються особливості вираження в програмових документах УГС положення про політичне майбутнє України. Висвітлений вплив позиції В.Чорновола на формулювання цього положення в документах УГС. Проведений аналіз впливу тодішньої політичної ситуації в Україні та в СРСР на одне з основних програмних положень – питання національного самовизначення – як УГС, так і національно-визвольних організацій інших народів колишнього Радянського Союзу.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 3 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 5 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 7

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.