Прихована етнокультурна спадщина Берестейщини

/ наукова
стаття
Опис:
Народна творчість та етнологія: №1 / НАН України, ІМФЕ ім. М.Т.Рильського. – К., 2018.


У межах роботи над спільним українсько-білоруським науковим проектом «Етнокультурна спадщина України та Білорусі в сучасному соціокультурному дискурсі” (Ф 73 ДФФД України) із 17 по 21 жовтня 2017 року було здійснено експедиційний виїзд до Брестської області Республіки Білорусь. Метою поїздки стало вивчення сучасних форм збереження та презентації етнокультурної спадщини в культурно-інформаційному просторі Республіки Білорусь. З огляду на історичне минуле Берестейщини, а саме її належність до етнічних українських земель, досліджено тяглість української етнокультурної традиції краю.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.