Проблеми формування цифрової культури в Україні: теоретичні та практичні аспекти
Наталія Кобижча
/
наукова
стаття
Опис:
Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць. – К., 2020. – Вип. 152 (1).
Мета статті – проаналізувати особливості цифровізації як глобального тренду сучасного цивілізаційного розвитку, виявити специфіку реалізації стратегії цифрової трансформації в Україні.
Методологія ґрунтується на поєднанні міждисциплінарного підходу із загальнонауковими методами дослідження: системний, структурний, функціональний та контент-аналіз, аналітико-синтетичний, індукції і дедукції, порівняння, узагальнення, формалізації.
Наукова новизна дослідження полягає у розгляді цифрової культури як знаково-символічної системи Digital Age, що представляє різноманіття моделей, сформованих інтеграцією цифрових технологій з іншими формами знань і діяльності.
Україна перебуває на початковому етапі цифровізації. Динаміка технологічного прогресу, мінливість пріоритетів при цьому утруднюють розробку ефективних стратегій реалізації цифрової трансформації. Разом з тим, формування цифрової культури у громадян, продуктивне використання в соціумі досягнень цифрових технологій буде підвищувати якість життя суспільства й сприяти інтеграції країни у європейський простір.
В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.