Проскрипції як цінне джерело з історії цензури в радянській Україні

/ історична
стаття
Опис:
Федотова О. О. Проскрипції як цінне джерело з історії цензури в радянській Україні / О. О. Федотова, Ю. І. Шаповал // Український історичний журнал. - 2017. - № 2

Висвітлюється практика започаткування та впровадження органами полі-
тичної цензури проскрипційних матеріалів. Проаналізовано основні тенденції
здійснення ідеологічного контролю друкованих видань упродовж радянського пе-
ріоду. Зроблено огляд списків і покажчиків заборонених видань, а також пере-
ліків осіб, чиї твори підлягали вилученню з бібліотечної та книготорговельної
мережі.
Ключові слова: органи політичної цензури, проскрипційні матеріали, заборо-
нені автори, контроль творів друку, бібліотечна та книготорговельна мережа.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.