Просвітянка Євгенія Зелінська – політв'язень двох тоталітарних режимів

/ історична
стаття
Опис:
Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність: Збірник наукових праць. – Львів: Інститут українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України, 2010. – Вип. 19.

Галицька “Просвіта” делегувала в національно-визвольний рух чимало своїх діячів і вихованців, але імена багатьох з них досі залишаються поза національною пам’яттю. Одне з таких імен – зв’язкової Олега Ольжича Євгенії Зелінської – автор намагається насвітлити у пропонованій статті. Вона брала участь у захисті Карпатської України, в Українському національному об’єднанні в Німеччині та підпіллі ОУН(м) у Львові.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.