Публікації творів самвидаву в українських видавництвах за межами СРСР (на матеріалах фонду Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка)

/ наукова
стаття
Опис:
Стаття присвячена діяльності українських видавництв за межами СРСР (передовсім таких, як «Смолоскип», «Сучасність» і «Пролог») щодо публікації і популяризації самвидавної літератури. Розглянуто відомі твори самвидаву, шляхи потрапляння їх на Захід. Закордонні публікації творів самвидаву описано на прикладі видань, що зберігаються у фонді Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка.
Ключові слова: дисидентський рух в Україні у 1960–1980-х рр., український самвидав, українські закордонні видавництва, фонд Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.