Публіцистика Дебори Фогель в світлі методології становлення світського єврейського мистецтва Східної Галичини 1920-1930-х

/ наукова
стаття
Опис:
Статтю присвячено аналізу методів виокремлення світського єврейського мистецтва в самостійний напрямок у регіональному та світовому художньому процесах. На тлі схеми згідно котрій становлення національного мистецтва є наслідком скоординованої діяльності кількох взаємопов’язаних професійних груп: 1) художників, котрі стверджують новий напрям своїми творами; 2) мистецьких критиків, котрі обговорюють його на сторінках преси зі спеціалістами, повідомляючи про нього, таким чином, широким верствам глядачів; 3) колекціонерів, котрі поповнюють приватні чи державні колекції творами представників новітнього напрямку, авторка акцентує увагу на методах взаємодії професійної арт-критики з широкими верствами глядачів та читачів та просвітницьку роль цього типу комунікації.

Ключові слова: мистецтвознавство, арт-критика, єврейське мистецтво, публіцистика, колекціонування, музей, Дебора Фогель, національне мистецтво, Східна Галичина, Львів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.