Публіцистика закарпатських вчених на сторінках галицької періодики середини – другої половини ХІХ століття

/ історична
стаття
Опис:
Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Історія/ Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України; Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»; [Редкол.: М.М. Вегеш (голова) та ін.]. – Ужгород: Видавництво УжНУ «Говерла», 2012. – Вип. 29

Стаття присвячена аналізу публіцистичних матеріалів закарпатських вчених на сторінках гали-
цької періодики. Аналізується зміст публікацій, їх роль для регіональної культурної комунікації. Зокрема,
вивчено публіцистику таких вчених: О.Духновича, І.Раковського, А.Кралицького, Ю.Ігнатова тощо. В
статті розглянуто матеріали трьох найбільш поширених в Галичині другої половини ХІХ ст. видань –
“Зоря Галицка”, “Вестникь для русинов Австриской держави”, “Слово”.
Ключові слова: періодика, публіцистика, редакція, “Зоря Галицка”, “Вестникь для русинов Австрийской
держави”, “Слово”.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.