Санітарно-епідемічна робота товариства Червоного Хреста на звільнених українських територіях (1944–1945 рр.)

/ наукова
стаття
Опис:
Сторінки воєнної історії України: Збірник наукових статей / НАН України. Інститут історії України. – К., 2021. – Вип. 23.


У статті показано санітарно-епідемічний напрям роботи Червоного Хреста в Україні в 1944–1945 рр. Розкриті причини важкої епідемічної ситуації в країні. Одна із найважливіших – це неспроможність медико-санітарної сфери республіки в повній мірі здійснювати всі необхідні заходи щодо подолання епідемій. Негативний вплив мали часткова госпіталізація хворих, недостатня кількість спеціальних лікарняних приміщень, гострий дефіцит ліків та медичних препаратів, продуктів харчування. Наголошується на тому, що комітети Червоного Хреста були погано зв’язані з органами соціального забезпечення, комітетами допомоги інвалідам і органами охорони здоров’я, що позначилося на якості допомоги.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.