Слова-свідки в дискурсі української дитячої книжки

/ наукова
стаття
Опис:
Наукові записки НаУКМА: Філологічні науки, 2012. – Том 137.

У статті на матеріалі творів сучасних українських письменників для дітей проаналізовано використання хронологічно маркованої лексики, зокрема так званих слів-свідків, за допомогою яких створено образи певної історичної доби. Обґрунтовано особливий комунікативний статус такого екстралінгвального чинника, як розрив у часі між актом текстотворення та сприйняттям, що увиразнює нерівноправність учасників дискурсу, опосередкованого дитячою книжкою. Висвітлено роль слів-свідків у механізмах впливу в комунікативних моделях системи «дорослий – дитина».

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.