Словники як джерела унормованої та застандартизованої комп'ютерної термінології (90-ті роки XX ст. - перші десятиліття XXI ст.)

/ наукова
стаття
Опис:
Ментинська І. Б., Г. В. Наконечна. Словники як джерела унормованої та застандартизованої комп'ютерної термінології (90-ті роки ХХ ст. - перші десятиліття ХХІ ст.) // Український смисл. - 2019. - № 1. - С. 168-177.

У статті проаналізовано динаміку лексикографічної фіксації української комп’ютерної термінології в пострадянський період. Охарактеризовано основні типи словників, що подають комп’ютерну лексику. Актуальність дослідження зумовлена потребою ретельного вивчення комп’ютерної галузі, що стрімко розвивається. Наукова новизна дослідження полягає в системному підході до аналізу динаміки термінографічних процесів у комп’ютерній галузі в пострадянський період.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.