Спадщина віків. Українське малярство XIV - XVIII ст. у музейних колекціях Львова

/ наукова
альбом
Спадщина віків. Українське малярство XIV - XVIII ст. у музейних колекціях Львова
Опис:
Свєнціцька В. І., Сидор О. Ф.
Спадщина віків: Укр. малярство XIV—XVIII ст. у музейних колекціях Львова /Худож. Б. Р. Пікулицький.— Львів: Каменяр, 1990 — 72 с.: іл., 64 арк. іл.— Рез. рос. і англ, мовами.

ISBN 5-7745-0243-0 (опр.): 4 крб., 36 000 пр.

Мистецтвознавче видання про твори українського малярства XIV—XVIII ст., які зберігаються у музеях Львова. їх значні за кількістю колекції мають виняткову історико-культурну та мистецьку цінність. Багато творів іконопису із львівських збірок (у першу чергу Львівського музею українського мистецтва) — шедеври світового значення. У книзі розповідається про невідомих малярів, творців окремих пам’яток, цілих їх комплексів та відомих художників — Федора Сеньковича, Миколи Петрахновича, Івана Рутковича, Йова Кондзелевича, Василя Петрановича та ін.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Стрибок у ніщо (вид. 1969) Український портрет XVI — XVIII століть [Каталог-альбом] Графіка в бункрах УПА Живопис, графіка Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня Київ: Фотоальбом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.