Стан вивчення археологічних пам'яток Буго-Дніпровського межиріччя в публікаціях 1764–1864 рр.

/ історична
стаття
Опис:
Гуржіївські історичні читання: Збірник наукових праць / Ред. кол.: В. А. Смолій, О. І. Гуржій, А. Г. Морозов та ін. – Черкаси: Вид. Чабаненко Ю. А., 2014. – Вип. 7

250 років тому статтею Г. Міллера започатковано публікації
про археологічні пам’ятки Центральної України. У статті вис-
вітлюється основний зміст праць Й. Гільденштедта, І. Фундук-
лея, М. Грабовського, І. Мурзакевича, Л. Похилевича та ін., які
побачили світ в перше сторіччя, після розкопок Литого кургану,
і присвячені старожитностям території, яка сьогодні входить
до Кіровоградської обл.
Ключові слова: стаття, публікація, археологічні пам’ятки, кургани

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.