Сучавський монетний двір у ХVІІ ст.: емісії монет і фальшивок-«домніц» (на монетному та архівному матеріалі)

/ історична
стаття
Опис:
Спеціальні історичні дисципліни: питання теорії та методики. Збірка наукових праць. – К.: НАН України, Інститут історії України, 2013. – Число 22-23.


Ґрунтуючись на працях К.Ромсторфера, Е.Фішера, В.Флайшера, Р.Гассауера й О.Ілієску, Л.Дергачьової, А.Миколайчика, В.Шлапинского, каталозі Г.Буздугана та інших, пропонується нове розуміння того, хто, коли, де, навіщо, за чим дозволом карбував фальшиві чи офіційно дозволені монети, наскільки й коли вони були розповсюджені на території Північної Буковини, яке було їхнє курсове співвідношення.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.