Та не однаково мені

/ історична
альбом
Та не однаково мені
Опис:
У книзі-альбомі «Та не однаково мені» вміщено репродукції картин відомого у краю живописця-аматора Михайла Медвсдя з Тисмениці. Вони розміщені за жанрами, в яких автор розповідає про боротьбу і незалежність нашого народу, красу природи та дає до картин інтерпретацію змісту і робить змістовні висновки.

Твори Михайла Медведя мають історичний, релігійний, філософський зміст і цікаве композиційно-колоритне вирішення. Творчу біографію знаного на Прикарпатті митця, лауреата районної премії імені Романа Федоріва в номінації «Образотворче і народне мистецтво» написав краєзнавець Йосип Карпів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Люди Свободи В ефіри — пісня (Твори з репертуару хору українською радіо) Арії та ансамблі українських опер. Випуск 2 Білі троянди (Вокальні твори на слова Р. Братуня) Закарпатські народні пісні Вибрані арії та дуети для співу з супроводом фортепіано

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.