Терміни для називання мови, якою писані пам'ятки на українсько-білоруських землях у XІV-XVIІ ст.

/ історична
стаття
Опис:
Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія: “Лінгвістика”. - 2005. - Вип. 2



У статті проаналізовано терміни, що використовуються у спеціальній (лінгвістичній, літературознавчій, історичній) літературі для називання мови писемних пам’яток, писаних кирилицею на українсько-білоруських землях у XІV-XVIІ ст.; запропоновано власний погляд на вживання назв: “руська мова”, “проста мова”, “словено-роська мова”, “книжна українська мова”, “західноруська мова”.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Vol 3. №01-02 (англ.) Стародавній Київ Археологія Києва. Дослідження і матеріали. Збірник наукових праць Батьківщина святого Володимира: Волинська земля у подіях Х століття (Міждисциплінарні нариси ранньої історії Руси-України) Боротьба дисидента Валентина Мороза із радянським режимом під час його другого ув'язнення (1970-1979) Роль України в інституалізації Співдружності Незалежних Держав

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.