Творчі і особисті взаємини Михайла Комарова та Івана Франка

/ історична
стаття
Опис:
Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Історія / За заг. ред. проф. І. С. Зуляка. – Тернопіль: Вид-во ТНПУ ім. В. Гнатюка, 2014. – Вип. 1. – Ч. 2

У статті автор аналізує взаємозв’язки відомого українського бібліографа Михайла
Комарова та Івана Франка в контексті українського націєтворення в кінці ХІХ – на початку ХХ
століть. Розкрито особливості їх співпраці на літературній, видавничій та просвітницькій
ниві, а також вплив на єднання українського культурного руху Галичини та Південної України в
останній чверті ХІХ – початку ХХ століть. У розвідці використано опублікований та архівний
епістолярний матеріал, літературознавчих праць діячів, спогади сучасників тощо.
Ключові слова: Михайло Комаров, Іван Франко, Галичина, Одеса, “Зоря”.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.